Máme po prvom kole a zábava pokračuje.

Autor: Ján Juhás | 16.3.2014 o 18:55 | (upravené 16.3.2014 o 19:45) Karma článku: 12,04 | Prečítané:  608x

Tušil som, že to bude zábava, no že až taká, to určite nie. Zabávači z Ľudovej platformy sú profíci. To je vidieť na prvý pohľad.  

 

Napríklad taký Béla dnes v RTVS: „...od dnes začíname zohľadňovať záujem občana a nie Ľudovej platformy". Zaujímavé. Takže doteraz MOST nezohľadňoval záujmy občanov.... Iste, do vysokej politiky tzv. štandardných strán my obyčajní nemôžeme vidieť, nie to ešte ich konanie pochopiť. To spájanie KDH a MOSTu so SMEROM v regionálnych voľbách v Nitre, Bystrici a Košiciach je dôkazom, že im ide predovšetkým a na prvom mieste o dodržiavanie zásad a dohôd v rámci Ľudovej platformy (ináč, ozaj výstižný názov). KDH nás už dlhodobo presviedča, že v podrazoch sa im ťažko vyrovnať (spomeňme si na „výhradu vo svedomí, alebo nedávnu dohodu so SMEROM).  SDKÚ tiež patrí do tejto partie zabávačov. Akože podporovali Hrušovského v predvolebnej kampani, ale pritom povedali svojim, že nemusia byť až takí dôslední a nech volia podľa svojho svedomia a vedomia. Nešťastníkovi z KDH sa to určite veľmi páčilo. Nie žeby som ho ľutoval. Nič iné ako tie 3 %-ntá si nezaslúžil a všetci vieme prečo. Keďže je to politik par excellence, pustí sa vraj s ešte väčšou vervou do práce v prospech Slovenska. A to treba oceniť!

 

Len krátko spomeniem Gyulu Bárdosa. Tých 5,1 % považuje za obrovský úspech.....

 

Patrí sa spomenúť aj SMER, veď sa stará o naše blaho ako nikto. Dnes v RTVS Maďarič na adresu kandidáta Kisku okrem iného povedal: ...„má veľmi zvláštny profil", alebo „vysiela rôznorodé signály" (v tej chvíli divák nevedel, či nehovorí o súčasnom prezidentovi), či „môže si Slovensko dovoliť luxus mať neskúseného človeka ako prezidenta?". Dobré, nie?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza. Veríme, že ju vyrieši so cťou.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?