Miklošova cesta k ľadovým medveďom

Autor: Ján Juhás | 1.2.2014 o 13:59 | (upravené 3.2.2014 o 17:43) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  152x

V časopise Týždeň 05/2014 uverejnil Ivan Mikloš, slovenský politik, bývalý podpredseda vlády a minister financií článok o tom, ako sa stal otužilcom. Keďže to iste zaujíma väčšinu bývalých voličov bývalého podpredsedu vlády a ministra financií (patrím do tejto radostnej skupiny) a možno aj mnohých ostatných občanov našej vlasti, pozorne som si tento článok prečítal.

Dozvedel som sa úžasné informácie. Napríklad čo je to "výklep (doteraz som vedel iba čo sú to výklepky, teraz už viem, že je to triaška)", alebo že otužovaním sa dá predísť prechladnutiu. Možno nie celkom, ale dá sa. Alebo, že ak je na jazere ľad, tak ho najprv treba preboriť a až potom vojsť do vody! Výbornou je aj informácia, že neoprénové topánky aj rukavice si môžete kúpiť v potápačských potrebách! Mimochodom, predstavte si, pán Mikloš keď vyjde zo studenej vody má „výklep“ sedem až desať minút! Nuž, podľa mňa to nie je veľa, lebo ja som mal „výklep“ pri kauze Daňový úrad v Košiciach, alebo pri podrazoch na pani Radičovú minimálne dva týždne!

Ale vrátim sa ešte k tomu otužovaniu. Zaujímalo by ma, či sa v tej studenej vode pán Mikloš už prebral z tej katastrofy, ktorú so svojim kamarátom Mikim spôsobili. Ozaj, aj Miki sa chodí namáčať? Tiež by mu nezaškodilo.

V každom prípade, pán Mikloš píše, že otužovanie je veľmi zdravé. Je to dobrá a pre mňa nová správa. Fajn, budeme mať zdravého opozičného politika. Veď vydržať toľké vysedávanie v parlamentných laviciach, to dá zabrať nielen na fyzičku, ale aj na psychiku. Lebo toto vysedávanie je asi tak všetko, čo už môžu od pána Mikloša (aj od kamaráta Mikiho) jeho bývalí voliči očakávať.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza. Veríme, že ju vyrieši so cťou.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?