Premiér útočí.

Autor: Ján Juhás | 18.3.2014 o 13:58 | Karma článku: 18,84 | Prečítané:  1950x

Dnes na tlačovej besede (predpoludním na TA3) premiér tvrdo napadol kandidáta na prezidenta Kisku. Odôvodňoval to ako odvetu za podanie trestného oznámenia. Nespomenul úžeru (čo bol asi hlavný dôvod podania trestného oznámenia), ale len scientológiu. Nechcem to komentovať, ani obhajovať pána Kisku, no rád by som sa podelil s prípadnými čitateľmi o moju praktickú skúsenosť.

 

Ako manažéra zodpovedného vo firme za oblasť vzdelávania ma pred časom navštívil zástupca vzdelávacej spoločnosti, ktorý mi núkal vzdelávací kurz pre obchodníkov a manažérov. Na prvý pohľad tieto vzdelávacie aktivity nevyzerali zle. Keď sme v diskusii prišli k cene týchto aktivít, rýchlo som rozhovor ukončil. Cena totiž niekoľkonásobne prevyšovala bežné ceny na trhu. Až dodatočne som sa dozvedel, že spoločnosť patrí  do scientologickej komunity. Bolo mi to jedno a odmietol som niekoľko ďalších návrhov na stretnutie so zástupcami tejto spoločnosti. Vždy s odôvodnením, že je pre našu firmu cena neprijateľná. Kto pozná pomery a praktiky obchodných zástupcov (česť výnimkám), vie, že často ak ich odprevadíte dverami, vrátia sa oknom. Neuspeli u mňa, oslovili môjho priameho nadriadeného - šéfa firmy. Viem, že sa so zástupcami tejto vzdelávacej spoločnosti niekoľkokrát stretol (možno tam bol aj pracovný obed, alebo večera) a zúčastnil sa aj jednej ich konferencie. Napriek tomu rešpektoval moje stanovisko a túto spoločnosť sme medzi dodávateľov našich vzdelávacích aktivít nezaradili.

 

Dnes by nás hocikto na základe týchto stretnutí mohol pohodlne označiť za scientológov. Ja ním určite nie som a za svojho bývalého šéfa by som tiež dal ruku do ohňa že ním nebol a ani dnes nie je.

Možno tak nejako to bolo aj s pánom Kiskom......

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?