Máme po prvom kole a zábava pokračuje.

Autor: Ján Juhás | 16.3.2014 o 18:55 | (upravené 16.3.2014 o 19:45) Karma článku: 12,04 | Prečítané:  598x

Tušil som, že to bude zábava, no že až taká, to určite nie. Zabávači z Ľudovej platformy sú profíci. To je vidieť na prvý pohľad.  

 

Napríklad taký Béla dnes v RTVS: „...od dnes začíname zohľadňovať záujem občana a nie Ľudovej platformy". Zaujímavé. Takže doteraz MOST nezohľadňoval záujmy občanov.... Iste, do vysokej politiky tzv. štandardných strán my obyčajní nemôžeme vidieť, nie to ešte ich konanie pochopiť. To spájanie KDH a MOSTu so SMEROM v regionálnych voľbách v Nitre, Bystrici a Košiciach je dôkazom, že im ide predovšetkým a na prvom mieste o dodržiavanie zásad a dohôd v rámci Ľudovej platformy (ináč, ozaj výstižný názov). KDH nás už dlhodobo presviedča, že v podrazoch sa im ťažko vyrovnať (spomeňme si na „výhradu vo svedomí, alebo nedávnu dohodu so SMEROM).  SDKÚ tiež patrí do tejto partie zabávačov. Akože podporovali Hrušovského v predvolebnej kampani, ale pritom povedali svojim, že nemusia byť až takí dôslední a nech volia podľa svojho svedomia a vedomia. Nešťastníkovi z KDH sa to určite veľmi páčilo. Nie žeby som ho ľutoval. Nič iné ako tie 3 %-ntá si nezaslúžil a všetci vieme prečo. Keďže je to politik par excellence, pustí sa vraj s ešte väčšou vervou do práce v prospech Slovenska. A to treba oceniť!

 

Len krátko spomeniem Gyulu Bárdosa. Tých 5,1 % považuje za obrovský úspech.....

 

Patrí sa spomenúť aj SMER, veď sa stará o naše blaho ako nikto. Dnes v RTVS Maďarič na adresu kandidáta Kisku okrem iného povedal: ...„má veľmi zvláštny profil", alebo „vysiela rôznorodé signály" (v tej chvíli divák nevedel, či nehovorí o súčasnom prezidentovi), či „môže si Slovensko dovoliť luxus mať neskúseného človeka ako prezidenta?". Dobré, nie?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Danko pocítil silu slovenského hejtu a stále sa skrýva

Politické strany väčšinou diskusie na svojich stránkach čistia, ale nevypínajú.

EKONOMIKA

Premiér Fico zabudol na ceny elektriny na východe

Ceny rieši len na strednom Slovensku.


Už ste čítali?